Szukasz specjalisty
z Google Ads?

Już nie musisz!

Witaj, jestem Agnieszka!

Od 2015 roku prowadzę kampanie Google Ads. Posiadam certyfikaty Google Ads oraz Google Analytics i jestem certyfikowanym partnerem Google

Wyręczam moich klientów w prowadzeniu kampanii Google Ads.

Tak, żeby mieli pewność, że reklamy w Google oddali w dobre ręce i nie muszą się tym już martwić. Kluczem do świetnie prosperujących reklam jest to, aby zajął się nimi dedykowany specjalista.

Nie jest trudno zapłacić za ruch na stronę, wiele osób potrafi to zrobić. Tylko że ruch sam w sobie nie zrobi Ci sprzedaży i nie rozwinie biznesu. Potrzebujesz partnera, który skupia się na zwiększaniu sprzedaży i zysku, a nie ogólnym ruchu, leadach czy bliżej nieokreślonej optymalizacji.

Wiem, że ciężko pracujesz nad tym, by rozwijać swój biznes, dlatego zasługujesz na pełną uwagę, zrozumienie i skupienie się osoby od reklam na celach, które chcesz osiągnąć.

To właśnie gwarantuje praca ze specjalistą (versus wielka agencja, która nie ma dla Ciebie czasu).

Nie martw się więcej o reklamy, oddaj je w ręce specjalistki!

Oferuję kreowanie i prowadzenie rentownych kampanii Google Ads dla sklepów internetowych i gwarantuję:

Indywidualne podejście

Skupię się na Twojej unikalnej sytuacji i Twoich celach. Służę nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też osobistym zaangażowaniem i starannością. Pozostajemy w stałym kontakcie.

Strategiczne działanie

Zanim zacznę inwestować Twoje pieniądze w reklamy, porządkuję konto reklamowe i robię plan działania, który jest najlepszy w Twojej sytuacji. Masz pewność, że Twoje reklamy są dobrze zaopiekowane.

Skalowalny proces

Cały czas monitoruję czy w użyciu są rozwiązania przynoszące najwyższą konwersję i zyski w danym momencie. Wszystko na zasadzie najlepszej efektywności i dobra Twojego projektu.

Oszczędź sobie problemów z reklamami i zacznij osiągać coraz lepsze wyniki sprzedażowe.
Przy okazji uwolnisz też więcej czasu dla siebie.

Łatwo jest znaleźć agencję od reklam, ale trudno wybrać tę właściwą

Niezależnie, czy masz słabe doświadczenia i wyniki ze współpracy z agencjami, czy do tej pory ogarniałeś reklamy sam, czas wskoczyć na wyższy poziom i oddać reklamy w doświadczone ręce a samemu zająć się tym, co Ty robisz najlepiej.

Kampania reklamowa Twojej firmy to nie czas na eksperymenty i kompromisy, jak np. w tym przypadku: „Przez 5 lat prowadziłem kampanię AdWords sam. Patrząc na efekty, jakie w ciągu kilku tygodni uzyskał specjalista, uznałem, że zmarnowałem jedynie czas i roztrwoniłem pieniądze, próbując zabierać się za rzeczy, na których, jak się okazało, nie znam się zupełnie”.

Przekonaj się, jak skutecznie reklama może i powinna dla Ciebie działać:

Google Ads znam od podszewki!

Google Ads nie tylko zajmuję się zawodowo – jest on też przedmiotem moich zainteresowań naukowych jako doktorantki w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości.

 

W mojej rozprawie doktorskiej zgłębiam tematykę reklamy profilowanej w Internecie jako narzędzia podnoszenia efektywności sprzedaży przedsiębiorstw. Chcę o tym wiedzieć coraz więcej – dla własnej satysfakcji oraz wyników moich klientów!

Komu mogę pomóc?

Google Ads to program dla każdego przedsiębiorcy!

 

Współpracuję z małymi, średnimi i dużymi biznesami.

 

W moim portfolio znajdują się firmy m.in. z branż: e-commerce, fashion, beauty, motoryzacyjnej, prezentowej, spożywczej premium, usługowej i wielu innych.

Dlaczego to robię?

Stale dążę do realizacji wyznaczonych celów
i wspieram przedsiębiorców w dążeniu do ich własnych. Potrafię przyciągnąć do Ciebie nowych klientów!

 

Wiem, że w biznesie liczy się wynik. Właśnie to lubię w Google Ads – dzięki niemu możesz jasno zobaczyć, jak Twoje
inwestycje przekładają się na zysk.
Chcesz zobaczyć, jak wykres Twojej sprzedaży szybuje? Napisz do mnie!

Zróbmy razem duże zyski

Zapraszam do kontaktu: odpowiem na Twoje pytania, porozmawiamy jak mogę Ci pomóc zwiększyć sprzedaż.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Marketing4you Agnieszka Klimas, w celu wysyłki drogą mailową informacji handlowych, marketingowych. Więcej informacji w Polityce prywatności

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Marketing4you Agnieszka Klimas, w celu wysyłki drogą mailową informacji handlowych, marketingowych. Więcej informacji w Polityce prywatności