Co mówią

o mnie moi klienci?

Pani Agnieszka Klimas profesjonalnie prowadzi nasze kampanie reklamowe w Google. Rzeczowo i konkretnie wdraża naszą strategię marketingową w internecie za pomocą reklam Google Ads. Dzięki optymalizacji kampanii osiągamy coraz to lepsze wyniki sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Opieka nad rozwojem konta reklamowego jest prowadzona przez panią Agnieszkę w sposób ciągły i profesjonalny, a kolejne kroki podejmowane są na podstawie wnikliwej analizy aktualnej sytuacji i tendencji zmian na rynku.
Z Panią Agnieszką współpracujemy od dwóch lat. Dzięki jej profesjonalnym działaniom rozwinęliśmy sprzedaż internetową w naszym sklepie. Największą zaletą Pani Agnieszki jest ogromna wiedza i doświadczenie oraz analityczne i skrupulatne podejście do kampanii reklamowej. Dzięki ciągłym, bieżącym ulepszeniom kampanii osiągamy coraz lepsze wyniki.
Pani Agnieszka jest osobą bardzo konkretną, skupioną na optymalizacji i rozwijaniu kampanii reklamowych Google Ads, mających na celu zwiększenia liczby transakcji i wartości przychodów w naszym sklepie.
Pani Agnieszka jest osobą spokojną, profesjonalną i zaangażowaną w to, co robi. Już po miesiącu współpracy wiadome było, że wprowadzone przez nią zmiany w kampaniach reklamowych zwiększyły naszą sprzedaż przy mniejszym koszcie reklamy. Wie jak należy dokonywać optymalizacji kampanii i jak dane działania optymalizacje mogą przełożyć się na efekty.
Pani Agnieszka bardzo dobrze zna zasady rządzące się reklamami Google. Jest osobą bardzo profesjonalną i dokładną. Nic dodać, nic ująć.
Z Panią Agnieszką współpracujemy od kilku lat, sprzedając produkty z mocno konkurencyjnej branży motoryzacyjnej. Pani Agnieszka udoskonaliła nasze kampanie Google Ads i dokonała optymalizacji, dzięki której zaangażowanie finansowe w reklamy online stało się opłacalne. Pani Agnieszka z dużym zaangażowaniem opracowała nasze kampanie i dokonała niezbędnych modyfikacji istniejących kampanii. Współpraca przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze.
Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że prowadzona przez nas sprzedaż w branży fashion jest trudna i wymaga znacznego zaangażowania. Jest to istotne zarówno w kontekście kosztu konwersji, ale też rozszerzania świadomości istnienia naszej marki wśród osób potencjalnie zainteresowanych , a nie przypadkowych. Współpracę z Panią Agnieszką zaczęliśmy w połowie sierpnia, a za wrzesień w całkowicie nowym biznesie, już odnotowaliśmy zyski, gdzie biznes plan zakładał osiągniecie ich dopiero końcem grudnia. Myślę, że stanowi to wystarczającą rekomendację 😊
Pani Agnieszka z ogromną starannością i dokładnością przygotowuje nasze kampanie Google Ads. Ze względu na sezonowość naszego produktu, całkowicie nowe kampanie są przygotowywane przez Panią Agnieszkę praktycznie raz w miesiącu. Jest na bieżąco z „nowinkami” Google, dzięki czemu wiemy, że nasza firma podąża w świecie online ścieżką nowoczesności, wykorzystując - jeszcze przed konkurencją – nowe rozwiązania sprzedaży w Internecie. Sama współpraca z Panią Agnieszką jest na bardzo profesjonalnym poziomie. Mamy odczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Pani Agnieszka przygotowuje nasze kampanie z ogromnym zaangażowaniem i uczciwe przedstawia nam możliwe do osiągniecia efekty. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Agnieszką.
Pani Agnieszka Klimas prowadzi nasze kampanie reklamowe w Google Ads od dwóch lat. Działamy na mocno konkurencyjnym rynku wystroju wnętrz, w głównej mierze w kategorii kwietników i doniczek. Panią Agnieszkę cechuje profesjonalizm i doświadczenie w prowadzonych działaniach.
Dzięki bieżącej analizie kampanie reklamowe są stale optymalizowane, co pozwala nam na osiąganie coraz lepszych efektów.

Ty też możesz wyciągnąć więcej z Google Ads

Porozmawiajmy o Twoim projekcie, podpowiem co możemy ulepszyć.